Worstelen jullie met je presentatie? Je bent niet alleen. Veel zakelijke presentaties overtuigen niet. Ze bevatten te veel informatie en maken te weinig connectie.
Dat is zonde, want het gevolg is dat je plan niet wordt overgenomen, mensen je verkeerd begrijpen of je een verkoopkans verliest…
Benut dat ene moment en geef een presentatie die wél werkt: die de juiste snaar raakt en inspireert. Dankzij een duidelijke boodschap die wordt ondersteund met krachtige dia’s.
Het onderstreept je professionaliteit en is een plezier om te presenteren.
Een storyline met een duidelijke focus, logische opbouw en die op verschillende niveaus aanspreekt. Activeer het brein van je publiek op de juiste manier zodat ze jouw boodschap begrijpen, omarmen en onthouden.
Een PowerPoint-presentatie die laat zien wat je vertelt, de kernboodschap onderstreept en de spreker ondersteunt. Zie bijvoorbeeld ook de eerdere projecten hieronder.
Onderstreep jullie professionaliteit met presentatiematerialen die volledig in lijn zijn met jullie huisstijl.
Je krijgt heldere instructies en tips voor iedereen die de presentatie moet gaan geven. En indien gewenst zorgen we voor een aanvullende presentatietraining.
Denk aan bijpassende hand-out, een interactief gespreksdeck, een nieuw PowerPoint-template of een zelfspelende versie.
In de praktijk merk je pas echt wat werkt en wat misschien nog aanscherping nodig heeft. Daarom krijg je nog 12 maanden service, voor een optimaal resultaat en langdurig gebruik.
Samen stellen we de behoeften, doelen en eventuele randvoorwaarden van het project vast. Het doel is om inzicht te krijgen in jullie wensen, doelgroep en de context.
Ik stel jullie vragen over doelstellingen, functionaliteit, stijlvoorkeuren en technische eisen. De uitkomst is vaak een samenvatting of briefing die als basis dient voor het verdere traject.
In een aantal workshops werken we de doelstellingen verder uit en doen we een publieksanalyse. Samen bepalen we de beste strategie om jullie publiek in beweging te krijgen.
Op basis hiervan ontwikkelen we de structuur en inhoud voor de presentatie, die het publiek die stap laat zetten.
Hierbij maken we gebruik van technieken uit (marketing)psychologie, neurowetenschap en storytelling.
Op basis van de inhoud bepalen we welke punten visueel ondersteund moeten (en hoe), zodat de kernboodschap duidelijk is en ingewikkelde concepten ook visueel uitgelegd worden. Zo helpen we het publiek begrijpen wat je zegt.
In beeld en ontwerp wordt ook de emotie ondersteund. Het geheel is uiteraard ‘on brand’ met jullie bestaande huisstijl.
Zowel wat we gaan bouwen en hoe dat er uit zal zien, wordt duidelijk in concepten zoals een storyboard.
In deze fase worden alle benodigde visuals gemaakt en dia’s gebouwd met de benodigde bediening en interactiviteit.
Het resultaat is een werkend en een voor jullie technische omgeving geoptimaliseerd PowerPoint-bestand.
Bij akkoord leveren we de presentatie op, inclusief gebruikersinstructies.
Als dat nodig is, begeleiden we de uitrol in jullie IT-systeem en trainen we gebruikers in het effectief presenteren van de nieuwe presentatie.
5-8 weken
Vertalingen, een modulair of interactief slidedeck, trainingen, templates, hand-outs, etc.
v.a. € 9K
We maken vooraf heldere afspraken over scope en projectprijs. Dus geen verrassingen achteraf.
Je werkt met één van de 40 gecertificeerde presentatie-specialisten (CPS™) ter wereld, met meer dan 15 jaar ervaring.
Het is onze missie onze klanten hun beste presentatie te laten geven. Daarom geven we een unieke tevredenheidsgarantie. Niet tevreden? Geen factuur.
In de praktijk merk je wat werkt – en wat wellicht nog wat aanscherping nodig heeft. Daarom helpen we je in de 12 maanden na oplevering met kleine aanpassingen.
We bespreken jullie huidige en gewenste presentatie – en hoe we samen een presentatie ontwikkelen die voor jullie werkt.
In een aantal workshops werk ik samen met jullie aan de strategie en schrijven we de inhoud. Daarbij ontwerpen wij vervolgens een bijpassende PowerPoint-presentatie. Krachtig vormgegeven en ‘on brand’ met jullie huisstijl.
Bereid voor je voor met de heldere instructies en ervaar de impact die een goed opgezette presentatie heeft op partners, collega's en klanten.
Sinds 2010 ontwikkel ik presentaties in uiteenlopende sectoren. Van financiële instellingen tot overheid en van industrie tot retail. Dus grote kans dat ik al eens met een van je collega’s in de sector heb geweerkt.
Ja, ik gebruik een bewezen structuur om je verhaal te ontwikkelen, waarbij we werken aan de inhoud, visuals en je performance.
Hoewel de werkwijze door de jaren beproefd is, is de uitkomst altijd uniek en op maat voor jouw situatie.
Een nieuwe presentatie wordt normaal in ongeveer zes weken gemaakt. Maar dat is natuurlijk ook afhankelijk van de beschikbaarheid van iedereen die wordt betrokken. Als meer mensen worden betrokken en/of meer aanvullende opties worden gekozen, duurt het project mogelijk langer.
Dan kunnen we niet dit traject doorlopen. Maar ik kan je misschien op onderdelen wel ondersteunen. Neem zo snel mogelijk contact op om de mogelijkheden te bespreken.
We kunnen één of meer workshops en meetings bij jullie ‘in person’ doen. Een aantal workshops werken beter in een online omgeving. Tussentijdse werkzaamheden doen we vanaf onze eigen werkplek.
Ja. We passen de inhoud en het ontwerp van de presentatie dan aan voor de specifieke vereisten van elk medium (zoals: in person, video, online, etc.).
Dat kan, maar het heeft enkele voor- en nadelen. We bespreken die graag met je zodat je de juiste keuze maakt en we de presentatie maken die bij jouw situatie past.
Nee, in de meeste gevallen niet. Want als het niet nodig is, dan liever geen onnodige extra’s.
Maar voor specifieke wensen om je presentatie zelf later aan te passen, kan het nodig zijn.
We overleggen dan de mogelijkheden voor de juiste functionaliteiten en plugin – die we verder op maat laten maken door een ervaren ontwikkelaar.
NB Wij rekenen voor plugins GEEN abonnement-fee.
We geven een unieke 100% tevredenheidsgarantie op ons werk. Daarnaast geven we op elk project je 12 maanden aftercare. Kleine verbeteringen zijn dan inbegrepen.
CPS-certificering staat voor Certified Presentation Specialist, wat inhoudt dat ik bewezen expertise heb in het voorbereiden en verbeteren van presentaties. Het is een certificering die wordt getoetst en toegekend door het internationale gilde van presentatie-professionals.
Het geeft jou de garantie van kwaliteit en professionaliteit.
Je kunt zelf bellen (013) 707 99 66 of een belafspraak inplannen op een moment dat het jou uitkomt.
Kies zelf een datum en tijdstip van je voorkeur via de planner:
PS Zoek je liever contact per e-mail? Stuur dan een bericht: